ERA-S39J181V
Mfr.Part #
ERA-S39J181V
Datasheet
ERA-S39J181V
Description
RES TEMP SENS 180 OHM 5% 1/10W
Stock
399
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
180 Ohms
Temperature Coefficient :
3900ppm/°C
Tolerance :
±5%
Datasheets
ERA-S39J181V
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD